نمایش دادن همه 7 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 30.0m Pn: AJ838A

15,000,000 تومان
  • نوع کابل : OM3
  • طول کابل : 30متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : AJ838A

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15.0m Pn: AJ837A

10,000,000 تومان
  • نوع کابل : OM3
  • طول کابل : 15متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : AJ837A

HPE LC/LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2.0m Pn:AJ835A

4,000,000 تومان
  • نوع کابل : OM3
  • طول کابل : 2متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : AJ835A

HPE LC/LC MM OM3 2-Fiber 1.0m Pn: AJ834A

3,000,000 تومان
  • نوع کابل : OM3
  • طول کابل : 1متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : AJ834A

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 50m Cable Pn:QK737A

18,000,000 تومان
  • نوع کابل : OM4
  • طول کابل : 30متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : QK737A

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 15m Cable Pn:QK735A

11,000,000 تومان
  • نوع کابل : OM4
  • طول کابل : 15متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : QK735A

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 5m Cable Pn:QK734A

7,500,000 تومان
  • نوع کابل : OM4
  • طول کابل : 5متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : QK734A