نمایش دادن همه 2 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

HPE 10GBase-T SFP+ Transceiver Pn:813874-B21

  • نوع کانکتور : RJ45
  • نوع ماژول : SFP+
  • سرعت انتقال اطلاعات : 10Gb
  • حداکثر مسافت قابل پشتیبانی : 30متر
  • پارت نامبر : Pn 813874-B21

HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Pn: 455883-B21

9,500,000 تومان
  • نوع کانکتور : LC
  • نوع ماژول : SFP+
  • سرعت انتقال اطلاعات : 10Gb
  • حداکثر مسافت قابل پشتیبانی : 300متر بر روی حالت MultiMode
  • پارت نامبر : Pn 455883-B21